Minemat

Diyet
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 63.4 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Taha Ergun
Minemat uygulaması ile diyet yapmak artık daha kolay ve daha düzenli bir hal aldı.

Taha Ergun tarafından geliştirilen Minemat uygulaması diyet yapmak isteyen fakat bir türlü diyet yapmanın gereksinimlerine ayak uyduramayan kişiler için kolaylık olsun diye geliştirilmiş bir diyet uygulamasıdır. Gerek iş dünyasının vermiş olduğu yorgunluk gerekse kişisel hayatınızda ki yoğunluğunuz sebebi ile bir türlü diyete başlamak için fırsat bulamıyorsanız Minemat uygulamasını tercih etmelisiniz. 

Minemat mobil uygulaması ile uygulamanın içerisinde yer alan diyetisyenler hakkında bilgi edinerek seçim yapabilir, ilgili diyetisyenle daha önce çalışan kişilerin yapmış olduğu yorumlarını okuyabilir hatta diyetisyenleri aylık ücretleriyle de karşılaştırarak kendine en uygun diyetisyeni kolaylıkla seçerek daha doğru bir karar ile diyete başlamanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Diyetisyenini kolaylıkla seçmenin hemen ardından diyet günlüğünüzü kolaylıkla mobil cihazınıza alabilir ve takip edebilirsiniz. Diyet günlüğünün haricinde beslediğinde bu durumu diyetisyenin ile kolaylıkla paylaşabilir ve bir sonraki gün ya da haftanın diyet günlüğünü diyetisyen ile birlikte çalışabilirsiniz. Minemat uygulaması ile sadece şehrindeki değil, Türkiye'deki tüm diyetisyenler birkaç dakikada erişebilir ve iletişime geçebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Minemat indir